Crysis Yeni Sürümüyle Donanım Testlerine Tekrar Konu Olmaya Geliyor

118

Crysis serisi bu zamana kadar Türk oyun dünyasını gururlandıran bir seri oldu. Son oyunu bundan epey uzun zaman önce piyasaya sürüldü fakat hala grafikleriyle konuşuluyor ve hatta günümüzün güncel donanımlarında bile karşılaştırmalı test videolarına konu oluyor.

Serinin ilk oyunu Crysis için yeni bir sürümün piyasaya sürüleceğine dair çeşitli dedikodular vardı ve bu konuda yeni bir gelişme yaşandı. Crysis Twitter hesabından yapılan paylaşımda ”Receiving Data” yani “Veri alınıyor” ibaresi kullanılmakta. Bu da Crysis cephesinde yeni bir hareketlenme yaşadığını gösteriyor.

Crytek, önümüzdeki süreçte Crysis üzerinde kurduğu planı uygulayacak fakat Crysis 4’ün piyasaya sürülmesi şu an için çok zor. Gelen bilgiler ise Crysis 1’in grafiksel olarak elden geçirilerek çıkarılacağı yönünde. Dolayısıyla Crysis 1 Remastered gibi bir sürümle karşılaşabiliriz.

CryEngine 5.6 ile ilgili geçtiğimiz dönemde yayınlanan videoda da özellikle bazı kısımlar dikkat çekmekte. Şu an gelen bilgiler yeni Crysis üzerinde hem EA hem Crytek ekiplerinin çalıştığı yönünde. Resmi duyuruyu ise muhtemelen EA üstlenecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.