Cyberpunk 2077 Cinsiyet Eşitciliğine Vurgu Yapacak

170

CD Projekt RED tarafından uzun bir süredir hazırlanan Cyberpunk 2077 için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu kez de oyunda insanların birbirleriyle olan ilişkilerine yönelik bazı açıklamalar yapıldı.

Oyun içerisinde pek çok aşk ilişkisine şahitlik edebileceksiniz. Karakterin aşk hayatı, kullanıcının seçimlerine göre şekillenebilecek. Hatırlarsanız The Witcher serisinde de aynı şey vardı. CD Projekt RED o farklı ve özgür havayı oyunculara kazandırmayı sürdürmek istiyor.

Cyberpunk 2077, cinsiyet eşitçiliğine vurgu yapacak bir oyun olacak. Ayın zamanda eşcinsel ilişkilerin de mükün olacağı ifade ediliyor. Sosyal ilişkiler konusunda oyunun The Witcher’a nazaran daha da fazla çeşitlilik sunacağı ifade edilmekte.

Cyberpunk 2077 ne zaman çıkacak?

Oyun için çıkış tarihi de belli olmuştu. Oyun 16 Nisan 2020 günü çıkışını gerçekleştirecek olup üç platforma birden çıkacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.