Cyberpunk 2077 hakkında Türk oyunculara müjde!

424

CD Projekt RED, Türkçe dil desteği için gerekli özeni göstererek taktir toplamaya devam ediyor. Bu kez de Cyberpunk 2077 için Türkçe dil seçeneği sunacak.

The Witcher serisi ile bir anda tüm dünyada en iyi oyun şirketlerinden biri olarak gösterilmeye başlanan CD Projekt RED, şimdi iddiasını Cyberpunk 2077 ile sürdürmek istiyor. Cyberpunk 2077, isminden de anlaşılabileceği üzere oyuncuyu 2077 yılına götürecek ve çok farklı bir dünyayla tanıştıracak.

CD Projekt RED ile yakın bağı içerisinde olan Blikom’un resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan bir paylaşımda, Cyberpunk 2077 oyununun resmi Türkçe dil desteği ile piyasaya sürüleceği ifade edildi. Böylece yabancı dil bilmeyen Türk oyuncular Cyberpunk 2077’yi oynamak için Türkçe yama çıkmasını beklemek zorunda kalmayacak.

CD Projekt RED’in Cyberpunk 2077 için resmi Türkçe dil desteği sunuyor olmasındaki en temel nedenin Türk oyuncuların The Witcher 3’ün orjinal sürümünü satın alıp oynamasıyla alakalı olduğunu düşünüyoruz. The Witcher serisi o kadar sevilmişti ki pek çok Türk oyuncu Steam indirimlerini bekledi ve fırsattan istifade oyuna sahip oldu.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.