Dahili GTX 1050 Ti Bulunan Anakart Çıktı

94

Çinli teknoloji firması Zeal-All ilginç bir yonga seti ortaya koydu. Tanıtılan yeni ZA-SK1050 model anakart dahili NVIDIA GeFocre GTX 1050 Ti GPU ile geliyor. Aynı PCB üzerinde birleştirilmesiyle farklı yapısını konuşturuyor.

LGA1151 soketinin etrafına inşa edilen parçalar Kaby Lake ve SkyLake işlemcilere yönelik 6. ve 7. nesil işlemciler için destek sağlıyor. Güç konektörleri bulunmayan anakartta genişletme yuvaları kullanılması yerine entegre grafik kartı çözüm sunulmuş ve Geforce GGTX 1050 Ti oyuncu grafik kartının entegre edilmesi bu bağlamda dikkat çekiyor. Bilindiği üzere kart normalde paylaşımsız olarak çalışıyor.

Anakartın üzerinde GPU ve bellek yongalarını PCB’sine lehimleyerek ZA-SK1050’ye harici bir GeForce GTX 1050 Ti grafik kartı entegre edilmiş olup buna eşlik etmekte olan fanlı soğutucu da GTX 1050 Ti grafik biriminin çalışma sıcaklığını aktif olarak kontrol altında tutmak üzere çalışmakta.

Kart Alibaba internet sitesi üzerinden 350 Dolar civarında fiyatlarla kendisini göstermekte olup Windows 7 , Windows 8 ve Windows 10 işletim sistemleri için destek sağlıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.