Danger Scavenger Bu Yıl İçinde Hem Konsola Hem PC’ye Çıkacak

93

Danger Scavenger ile ilgili yeni gelişmeler meydana geldi. Ürün bu yıl içinde PC ve konsollar için çıkış yapacak. İşte detaylar….

Yeni cyberpunk temalı tempolu bir aksiyon oyunu olan Danger Scavenger , çok sayıda özelliğe sahip olacak. Hotline Miami tarzı hızlı bir aksiyon sunan oyun içerisinde dört oynanabilir karakter, çok sayıda silah, çeşitli özellikler ve iddialı bir yetenek sistemi olacak.

Danger Scavenger içerisinde bulunan karakterlerin kendilerine özgü yetenekleri ve silahları olacak. Dört oyuncuya kadar co-op deneyimi destekleyecek olan oyun içerisinde 5 şirket ve bol bol düşman tipi bulunacak.

Oyunda ülkeyi adeta avuç içerisine alan aç gözlü şirketleri hedef alacaksınız. Danger Scavenger hem PC hem de konsollar için çıkacak.

Danger Scavenger yapımı 2020 yılının ikinci çeyreğinde PC platformu için, son çeyreğinde ise konsollar için çıkacak. Oyun hem Nintendo Switch hem Xbox One hem de PlayStation 4’e gelecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.