Dark Souls III Deluxe Edition Yüzde 83 İndirim Aldı

129

Dark Souls III Deluxe Edition içeriği Steam platformunda 218,00 TL’den satılmaktayken yüzde 83 oranında büyük bir indirim aldı ve kısa süreliğine fiyatı yalnızca 37,00 TL oldu.

Oyun için gerçekleştirilen indirim fırsatı, günümüzün önde gelen PC sanal mağazalarından Steam üzerinde sunuldu. Dark Souls III Deluxe Edition resmi Steam sayfasına girerek oyunu indirimli olarak alabilmeniz mümkün. Gerçekleştirilen indirim fırsatı bu akşam sona erecek.

İndirimden yararlanabilmek için bir Steam hesabına sahip olmak gerekiyor. Steam üzerinde pek çok farklı alışveriş yöntemi bulunuyor. Bunlardan birini kullanarak oyunu satın aldığınız an kütüphanenize ekleniyor ve indirmek için hazır hale geliyor.

Zaman zaman benzer ücretsiz ve indirimde oyun haberlerini sizlerle paylaşmaktayız ve böylece bunlara bir yenisini daha eklemiş olduk. Platformumuzu takip etmeye devam edin.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.