Darksiders Genesis oyunu Steam’de ön siparişe açıldı!

183

Aksiyon ve RYO oyunu olarak bilinen ve PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Google Stadia ve PC platformları için duyurulan Darksiders Genesis oyunu, Steam üzerinden PC platformu için ön siparişe açıldı.

Airship Syndicate tarafından geliştirilen ve THQ Nordic tarafından yayınlanan macera ve RYO oyunu Darksiders Genesis Steam’de ön siparişe açıldı. Önümüzdeki haftalarda lansmanı gerçekleştirilecek olan oyun şu an Steam’de 55.25 TL’lik bir fiyatla ön sipariş sürecinde. 5 Aralık tarihine kadar yüzde 25 indirimle ön sipariş verilebilecek oyun, sonrasında 65 TL üzerinden oyunculara sunulacak.

Oyun, tek oyunculu ve çok oyunculu olarak iki farklı oyun moduna sahip. Bir arkadaşınızla Darksiders Genesis oyununu deneyimleyebilir ve aynı zamanda oyunda arkadaşınızla yardımlaşabilirsiniz. Oyunun Steam sayfasına ise bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.