Daymare 1998 İçin Artık Konsol Zamanı Başlıyor

119

Daymare 1998 oyunu bir süredir konsollar için hazırlanıyor ve en sonunda çıkışını gerçekleştirecek. Oyunla ilgili olarak YouTube üzerinde paylaşılan resmi tanıtım videosunda oyun içi görüntülere yer verildi ve oyunun konsollar için ne zaman çıkış yapacağı net olarak ifade edildi. Söz konusu çıkış fragmanı bir hayli aksiyon dolu gözüküyor.

Meşhur Resident Evil serisinden esinlenilerek ortaya çıkarılan Daymare 1998 yapımı , Steam üzerinde 50,00 TL fiyat etiketiyle 2019 yılında zaten çıkışını gerçekleştirmişti yani PC platforumnda oynanan bir oyun. Deneyimleyen oyuncuların çoğunun memnun kaldığı Daymare 1998 için artık konsol devri de başlıyor. 28 Nisan günü hem Xbox One hem PlayStation 4 için çıkacak olan Daymare: 1998 , şu an Xbox Store üzerinden 98,75 TL fiyat etiketiyle ön sipariş almaya devam ediyor.

Aksiyon ve korku ögelerini harmanlayan Daymare 1998, hayatta kalma üzerine kurulu üçüncü şahıs bakış açısıyla oynadığınız bir korku oyunu olup, oyun içerisinde küçük bir kasabada zombilere karşı amansız bir mücadele veriyorsunuz ve ölümcül düşmanları alt edip çevre bulmacaları çözerek sınırlı cephanenizi de etkin bir şekilde kullanarak kurtuluşu arıyorsunuz.

Daymare 1998 için çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. 17 yaş ve altı kullanıcılar için uygun olmadığının altını çizerek videoyu paylaşalım:

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.