Dead By Daylight, Nintendo Switch’te de Kendisini Gösteriyor

255

Alanının sevilen oyunlarından Dead By Daylight, Nintendo Switch platformu için de çıkışını gerçekleştirecek. Oyun uzun süredir PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında aktif haldeydi ve artık Nintendo Switch üzerinde de oynanabilecek.

Oyun ilk olarak 2016 yılında piyasaya sürülmüş, hayatta kalma ve korku öğelerine sahip yapısı, oynanış tarzı ile oyuncuların dikkatini çekmiş ve kısa zamanda büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmıştı.

Oyunun Switch için ne zaman lansmana çıkacağı da açıklandı. Paylaşılan bilgilere göre 24 Eylül 2019 günü lansmana çıkacak. Switch versiyonunda toplam 10 farklı karakterin bulunması bekleniyor. Aynı zamanda 3 kozmetik paketin olması da söz konusu. Switch sürüm hikaye sürükleyiciliği konusunda da PC platformundan geri kalmayacak gibi gözüküyor.

Dead By Daylight’ın Switch fiyatına ilişkin ise şu an için bir bilgi bulunmuyor. Buna dair de önümüzdeki günlerde net bilgiler açığa çıkacaktır.
de de aktif hale gelecek. Eylül ayı içerisinde çıkması bekleniyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.