Deadliest Catch The Game çok yakında çıkıyor

321

Deadliest Catch The Game isimli oyun sizlere enteresan bir deneyim sunmaya geliyor. Oyunda geminiz ile derin sulara açılıp yengeç avına çıkıyorsunuz.

Avcılık üzerine kurulu simülasyon oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor. Deadliest Catch The Game çıkışını gerçekleştiriyor. Oyunun resmi Steam sayfası aktif oldu.

Oyunda geminiz ve sahip olduğunuz ekipmanlarla yengeç avlıyorsunuz. Grafiksel olarak hoş gözüken oyun güçlü de bir oynanış vaadediyor ancak tam olarak nasıl bir oyun olduğunu ancak çıkış yaptıktan sonra görebileceğiz.

Oyunun resmi Steam sayfasında ‘Çok Yakında’ etiketi ile yer aldığını ve desteklenen diller arasında Türkçenin de bulunduğunu belirtelim. Oyunu resmi Türkçe alt yazı desteğiyle oynayabileceksiniz.

Bağımsız geliştirici tarafından oluşturulan Deadliest Catch The Game, düşük sistem gereksinimleriyle bilgisayarlar için zorluk çıkarmayacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.