Death Stranding PC Çıkış Tarihi Değişti! Oyun Ertelendi

101

Son zamanlarda ertelenme vakalarını sıklıkla görmekteyiz. Şimdi bunlara bir yenisi daha eklendi. Death Stranding PC sürümünün Temmuz ayına ertelendiği ortaya çıktı.

Kojima Productions tarafından geliştirilen ve 505 Games tarafından yayınlanan Death Stranding oyununun PC versiyonu ile ilgili daha önce yapılan duyuruda oyunun 2 Haziran 2020 tarihinde çıkış yapacağı açıklanmıştı.Son gelişmelere göre ise çıkış tarihi 14 Temmuz 2020’ye ertelendi.

Oyunun ertelenme sebebi ile ilgili olarak tahmin edilebileceği üzere korona virüsü önü sürüldü. Yapılan açıklamada virüs sebebiyle şu an evden çalışıldığı ve PC versiyonunu tamamlamak adına biraz daha fazla zaman gerektiği kaydedildi.

Death Stranding PC versiyonunun şu an Epic ve Steam üzerinde 399,00 TL fiyat etiketiyle ön sipariş aşamasında olduğunu da belirtelim. Kimi oyuncular bu fiyatı yüksek bulup uzak dururken kimi oyuncular ise şimdiden ön sipariş vermeye başladı bile.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.