DeepCool Dahili Sıvı Soğutmalı Kasa Modelini Tanıttı

504

Dahili sıvı soğutma özelliğine sahip, iki farklı renk seçeneği olan yeni DeepCool kasaları duyuruldu. Kasanın ismi ise Baronkase Liquid şeklinde.

Kasanın en belirgin özelliği Captain 120EX sıvı soğutma sistemine dahili olarak sahip olmasıdır. 120mm çapta radyatör kullanılan sıvı soğutmalı Baronkase Liquid’in bir başka iddialı tarafı ise tasarım yönü.

Ürün tasarımsal olarak oyuncuların gözüne hoş gelecek şekilde dizayn edilmiş. Aynı zamanda sadelikten de ödün verilmemeye çalışılmış. Kasanın görüntüsü şu şekilde:

Gördüğünüz gibi hem beyaz hem siyah renkleri bulunuyor. Bu renklerden istediğinizi tercih edebiliyorsunuz yalnız beyaz renkteki kasa biraz daha pahalı. Beyaz kasanın fiyatı 150 Dolar iken siyah kasanın fiyatı 140 Dolar’dır. Fotoğrafta siyah kasanın ışıklandırmasının kırmızı, beyaz kasanınki sarı olarak gösterilmiş ancak ışık kontrol düğmelerinin de bulunduğunun altı çizilmiş. Yani tahminimizce bu renkleri kendi zevkinize göre değiştirebileceksiniz.

Kasaların yanında yer alan büyük şeffaf kapak günümüzde oyuncuların vazgeçilmezleri arasında yer almaya başladı. Özellikle içerdeki ışıklandırmayı görmek isteyen ve fan takibini bu şekilde yapmayı tercih eden kullanıcılar şeffaf kapaklı kasalara çok ilgi duyuyor.

Kasanın bir başka özelliği de PSU konuşlandırmasını kendinize göre yapabilmenizdir. Aynı zamanda yine kendinize özel monteleme yapabilmeniz için gerekli ortam hazırlanmakla birlikte geniş bir iç yüzeye sahiptir.

Kasanın ülkemizde satışa çıkarılıp çıkarılmayacağına dair şu an için bilgi yoktur.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.