Deezer Ülke Seçme Özelliği Kazandı

17

Popüler müzik uygulamalarından biri olan Deezer yeni bir fonksiyon daha kazandı. Deezer’e ülke seçme özelliği dahil edildi.

Eklenen yeni ülke seçme özelliği ile dinleyiciler ülke seçimi yapabiliyor ve uygulama üzerinden ülke seçimi yaptıktan sonra yerel sanatçıların parçalarına ve oluşturulmuş çalma listeleri ile podcast yayınlarına ulaşabiliyor. Böylece kullanıcıların artık Dezeer üzerinde tabiri caizse ülke ülke gezmesi mümkün bir hale geliyor.

Deezer üzerinde aktif olan ülke seçme fonksiyonu özellikle farklı müzik kültürlerini tanımak isteyen kullanıcıların epey işine yarayacak gibi gözüküyor. Fonksiyon kullanıcıların bir müzik kültüründen kilometrelerce uzakta olsalar dahi yararlanabilmelerine imkan tanıyor.

Eklenen ülke seçme özelliği kullanıcıları seçilen dilin parçalarıyla ve yayınlarıyla buluşturacağından dil öğrenme çabasında olan kullanıcıların da epey işine yarayacak türden.

Ülke seçme özelliğinin sahip olduğu bir avantaj da seçilen ülke neresi olursa olsun menü dilinin varsayılan olarak kalması. Bu bağlamda kullanıcılar uygulamaya yabancı da kalmamış olacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.