Dell Oyuncular İçin Bir Monitör Daha Geliştirdi: Dell S3220DGF

267
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Oyuncu monitörleri günümüzde bir hayli yaygın olarak kullanılıyor. Ancak bu monitörlerin normal monitörlerden daha yüksek maliyetlere neden olduklarını, biraz da görülen fırsat nedeniyle  çok daha yüksek ücretlerden satıldığını belirtmek gerekiyor.

Dell, oyuncu monitörleri pazarında daha büyük bir pay istiyor ve girişimlerini sürdürüyor. Şimdi de FreeSync 2 destekli yeni bir oyuncu monitörü olan Dell S3220DGF’yi piyasaya sürüyor. Söz konusu monitör güçlü özellikleriyle oyuncuları memnun edecek gibi gözüküyor. Monitör 32 inç büyüklüğünde ekrana sahip olup VA panel kullanıyor. Çözünürlük değeri olarak ise maksimum 2K’ya yani 2560x1440p çözünürlüğe çıkabiliyor. Monitör 2K çözünürlükte 165 Hertz oranı verebiliyor. Bu da kuşkusuz ki monitörün yüksek bir fiyattan satılmasına neden oluyor.  Monitör tepkime süresi olarak ise pek çok oyuncunun beklentisinin altında çünkü 4 ms tepkime süresi sunabilmekte. Piyasada 1 ms hatta artık daha altında tepki değerleri sunabilen oyuncu monitörleri mevcut.

OKU:  Galaxy S7 ve S7 Edge telefonları güncellendi

FreeSync 2 ve HDR desteği bulunan monitör 3000:1 kontrast oranıyla geliyor ve 400 nit seviyesinde parlaklık sunabiliyor. 1800R kavisli yapısıyla oyuncuya daha fazla oyunun içinde hissettiren monitör 28 Ağustos’tan itibaren satışa sunulacak. Fiyatı ise 599,99 Dolar olarak açıklandı.

 

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir