Desperados III Hem Konsollara Hem PC’ye Geliyor

172

Desperados III, Mimimi Productions tarafından bir süredir geliştirilmekte. Oyunun yayıncılığını ise THQ Nordic firması üstlenmiş durumda.

Vahşi batı temalı gerçek zamanlı taktiksel video oyunu Desperados III, bu doğrultuda canlı grafikleri ve farklı oynanış şekilleri ile oyuncuları karşılayacak.

Desperados III çıkış tarihi ve hangi platformlara geleceği yönünde yeni bilgilere ulaşıldı. Oyun 16 Haziran 2020 tarihinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC için çıkacak.

Steam üzerinde Digital Deluxe Edition sürümü 218,75 TL karşılığında ön siparişe açılan oyun, ana oyunla birlikte ek içerikler de içerecek.

Oyun içerisindeki oynanış stili kullanıcının tarzına göre farklılık gösterecek. Oyuncu isterse rakiplerini bir bıçak ile sessizce öldürebilirken isterse de tabancasıyla aksiyonun içerisinde dalabilir.

Vahşi Batı atmosferini yaşatmaya gelen hikaye odaklı bir oyun olacak olan Desperados III hakkında yayınlanan tanıtım videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.