Dev Ekranda 4K Keyfi Sunan Huawei V55i Tanıtıldı

174

Akıllı televizyonların kullanım oranları özellikle korona virüsünün yaygın olduğu şu dönemlerde epey arttı. İnsanlar vakitlerini genellikle evlerinde televizyon izleyerek geçiriyor.

Huawei markası, akıllı televizyon kategorisinde de ürünler ortaya koyan bir marka ve şimdi de 4K ekran çözünürlüğüne sahip 55 inç büyüklüğündeki Huawei V55i akıllı televizyonuyla geliyor.

Huawei V55i modeli için resmi tanıtım gerçekleştirildi ve böylece ürünün 4K çözünürlüğünde olduğu ve 55 inç büyüklüğünde ekrana sahip olduğu kesinleşti. Aynı zamanda televizyon çift çekirdekli A73 çipine sahip olup 64 GB depolama alanı sunuyor ve 4 GB RAM’e sahip.

Dahili kamerası ve ek ses ünitesi bulunan Huawei V55i modelinde bulunan kamera 1080p çözünürlüğünde görüntülü konuşmalar yapabilmenizi sağlamakta. Ses sistemi ise 8 hoparlör ünitesiyle karşımıza çıkıyor. Böylece evinizi bir sinema salonuna çevirebiliyorsunuz.

Cool Meow, Mango TV, Aurora TV, Huawei Video gibi pek çok yazılımdan yararlanabildiğiniz akıllı televizyona örneğin ‘Egsersiz yapmak istiyorum’ komutunu verdiğiniz zaman AI fitness özelliği devreye girmekte.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.