DiRT Serisi Hakkında Heyecanlandıran Paylaşım Geldi

119

Codemasters, DiRT serisi ile ilgili olarak sosyal medya üzerinden heyecan verici bir paylaşımda bulundu. Yapılan paylaşıma göre çok yakında DiRT serisi için yeni bir video oyunu göreceğiz.

DiRT serisi şu an ralli oyun serileri arasında epey önemli bir yere sahip. Codemasters DiRT serisi üzerinde çalışmaya ve oyunları için destek sunmaya ve yeni oyunlar üzerinde çalışmaya devam ediyor. Codemasters resmi Twitter hesabı ve DiRT resmi Twitter hesabının profil resimleri değiştirilerek iki hesapta da ‘Farklı bir şey için hazır olun’ vurgusu yapıldı. Bu yazı oyuncuları heyecanlandırırken yeni DiRT oyununun çıkacağına ve diğer ralli oyunlarından farklı bir yapıda olacağına yönelik bir algı oluşturdu.

DiRT ile ilgili yine sosyal medya hesabı üzerinden ‘Bizden bir süre haber alamayacaksınız ancak aldığınızda da gelecek şey için heyecanlanacaksınız.’ şeklinde iddialı bir ifadeye de yer verildi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.