Dishonored Oyunları Özel Bir İndirim Dönemine Girdi

50

Dishonored video oyunları için nadir de olsa elle tutulur indirim fırsatlarının olduğunu görüyoruz. Bu defa pek çok Dishonored oyununu içerisinde barındıran Dishonored: Complete Collection içeriği indirime girdi.

Dijital mağaza platformlarından Steam üzerinden PC oyuncuları için indirime giren Dishonored: Complete Collection, 11 Ağustos akşamına kadar yüzde 70 indirimli olarak 106,20 TL fiyat etiketiyle satılacak. Paketin eski fiyatı ise 354 TL idi. Bu bağlamda kayda değer büyük bir indirim olduğunu söyleyebiliriz.

Dishonored : Complete Collection paketinin içerisinde ana oyunlar da dahil olmak üzere toplam 8 Dishonored ürünü bulunuyor. Bu bağlamda tek tek içerikleri satın almak yerine toplu olarak Dishonored : Complete Collection paketini almak çok daha avantajlı oluyor.

Kendisine has büyük bir kitlesi bulunan Dishonored, ülkemizde de bilinen ve sevilen oyunlardan biri. Yapılan indirimin oynamak isteyenler için gayet güzel bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.