Dört Yıllık Galaxy S7 Yazılım Güncellemesi Aldı

19

Artık eskiyen Galaxy S7 için güncelleme gelmeye devam ediyor. Bu sefer de Eylül ayı güvenlik yaması paylaşıldı.

Uzun yıllar önce akıllı telefon dünyasında yeni bir hamle olarak kabul edilen ve uzun süre amiral gemisi modellerden biri olarak popüler biçimde kullanılan Galaxy S7 artık epey eskidi ancak güncellemeler almaya devam ediyor. Telefon için yeni bir yazılım güncellemesi daha yayınlandı.

Genellikle akıllı telefonların iki yıl kadar güvenlik güncellemelerinden yararlandığını biliyoruz. Galaxy S7 modeli ise 2016 yılında piyasaya sürüldü ve buna rağmen Samsung tarafından hala destek görmeye devam ediyor. Her ne kadar rötarlı da olsa güvenlik güncellemesi almayı başardı. Söz konusu güvenlik güncellemesi Eylül 2020 yamasını içerisinde barındırmakta olup hem Galaxy S7 hem de Galaxy S7 Edge telefonlarına geldi.

Galaxy S7 serisi için son olarak Mart 2020 güvenlik yaması yayınlanmıştı. Bir süre daha güvenlik güncellemeleri almaya devam edecek olan Galaxy S7 telefonu ülkemizde de yaygın bir biçimde kullanıyor. Özellikle telefon fiyatlarının ülkemizde çok artmasından dolayı pek çok kullanıcı eski telefonunu elinden çıkarıp yeni telefon almak konusunda tereddüt yaşıyor. Bu bağlamda eskiye dönük yazılım güncellemeleri daha büyük önem arz ediyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.