Dünyanın ilk kablosuz saç kurutma makinesi: Volo Go

352

Volo Beauty tarafından kablosuz saç kurutma makinesi geliştirildi. İşte dünyanın ilk kablosuz saç kurutma makinesi Volo Go!

Günümüz teknolojisinde yavaş yavaş bazı ürünlerde kablosuz kullanıma geçiş yaşanıyor. Hala tam anlamıyla kablolordan kurtulamasak da kablosuz kullanıma dair denemelerin olduğunu düşünmekteyiz. Elimize ulaşan habere göre Volo Beauty tarafından dünyanın ilk kablosuz saç kurutma makinesi geliştirildi. Volo Go adlı kablosuz saç kurutma makinesi kullanıcılarını hem prize bağımlılıktan kurtarıyor hem de saçları hızlı bir şekilde kurutma imkanı sağlıyor.

Volo Go, barındırdığı kızılötesi ısı yayma teknolojisi sayesinde saçları hızlı bir şekilde içten dışa kurutuyor. Görünüm olarak da modern bir görünüme sahip olan cihaz, tasarımsal olarak diğer saç kurutma makinelerinden ayrılsa da kullanım açısından diğerlerinden bir farkı yok.

OKU:  Instagram profil tasarımı değişime uğruyor

Volo Go, her ne kadar kablosuz bir yapıya ve hızlı kurutma gücüne sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekse de bir yönünden dolayı ilgililerini üzecek. Yapılan açıklamaya göre ürünün bataryası, tek şarjla sadece 14 dakikalık bir kullanım sunuyor. Diyeceğimiz o ki, uzun ve gür saça sahip kişiler için bu ürün yeterli olmayabilir. Ayriyeten Volo Go kablosuz şarj kurutma makinesinin şu an için seri üretime girmediğini de belirtelim.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir