Dying Light Hellraid Ertelendi ! Yeni Çıkış Tarihi de Yayınlandı

58

Sevilen video oyunlarından Dying Light için yakın zamanda yeni bir DLC çıkıyor. Dying Light : Hellraid DLC’si, daha önce yapılan açıklamaya göre 23 Temmuz 2020 tarihinde piyasaya sürülecekti.Dying Light : Hellraid ile ilgili gelen son bilgilere göre DLC 23 Temmuz 2020 tarihinde değil 14 Ağustos 2020 tarihinde çıkacak.

Techland tarafından ertelenen oyunla ilgili olarak sürece dair bir açıklama da yapıldı. Techland, yaptığı açıklamada yeni oyun modu Hellraid’in çıkış tarihini PC platformu için 13 Ağustos 2020 , konsollar içinde 14 Ağustos 2020 olarak güncellediklerini duyurdu. Bu bağlamda erteleme resmiyet kazanmış oldu. Erteleme kararı elbette beklentileri artırdı.

Erteleme sebebine değinildi. Techland tarafından yapılan açıklamaya göre Hellraid betası süresince kullanıcılar çok fazla geri bildirimde bulundu ve kullanıcıların yaptığı öneriler nedeniyle oyun üzerinde biraz daha çalışma gereksinimi duyuldu. Bu sebeple erteleme kararı alan Techland, Hellraid DLC’sini 13 Ağustos gününden itibaren 9.99 Dolar fiyat etiketiyle satacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.