E10 Pro Akıllı Telefonu Çıkışını Gerçekleştirdi

80

Son zamanlarda dikkat çeken akıllı telefon markalarından biri olan Elephone yeni bir akıllı telefon modeli piyasaya sürdü. Çıkış yapan E10 Pro isimli telefon uygun fiyatı ile akıllı telefon pazarında güzel alternatiflerden biri olabilir.

E10 Pro akıllı telefonu iki farklı renk seçeneği ile 129 Dolar fiyat etiketiyle çıkışını gerçekleştirdi. Özelliklerine nazaran uygun fiyatlı modellerden biri olduğunu söylemek mümkün. Telefonda 6.55 inç büyüklüğünde HD çözünürlükte ekran bulunuyor. MediaTek MT6762D 2.0 GHz sekiz çekirdekli işlemciye ve IMG GE8320 grafik birimine yer verilen üründe 4 GB RAM ve 128 GB mevcut depolama alanı bulunuyor. Bu alan harici depolama kartı ile 256 GB’a kadar genişletilebiliyor.

48 MP ana kameraya sahip olan telefonun ön yüzünde ise 13 Megapiksellik selfie kamerası bulunuyor. Android 10 işletim sistemiyle çalışan cihazda 4000 mAh batarya yer aldığını da belirtmek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.