Efsane Assassin’s Creed Oyunu Ücretsiz Oluyor

212

Uplay, karantina günlerinde dikkat çekecek bir habere imza attı. Açıklanana göre Assassin’s Creed 2, Uplay mağazası üzerinde kısa süreliğine tamamen ücretsiz olacak. Oyunu ücretsiz olarak sepetine ekleyip alışverişi tamamlayan oyuncular kütüphanelerinde ömür boyu tutabilecekleri bir Asssasin’s Creed 2 efsanesine sahip olacaklar.

Assassin’s Creed serisi , suikastçiler ile tapınakçılar arasındaki yoğun mücadeleyi konu eden, bunu yaparken de tarihsel olaylara çok güzel değinen ve geniş bir açık dünya sunan bir oyun serisi. Seri kapsamında bu zamana kadar çok fazla oyun piyasaya sürülsede Assassin’s Creed II oyununun yeri büyük bir kitle için hep ayrı oldu.

Ezio Auditore’yi yönettiğiniz oyunda 1476 yılının Floransa Cumhuriyeti’nde gecen maceralara odaklanıyorsunuz. Ezio, bir bankacının oğludur fakat zamanla bir suikastçiye dönüşecektir ve suikastçiler arasında son derece saygın bir konuma yükselecektir. Bu yolculuğunda Ezio’ya eşlik edecek, aldığınız görevleri başarılı bir şekilde tamamlamaya çalışacaksınız.

Assassin’s Creed 2, Uplay platformunda 14 Nisan 2020 günü ücretsiz olacak. Uplay kullanıcıları bu oyuna sahip olabilmek için tıpkı Steam gibi bir uygulama olan Uplay’ı çalıştırıp Assassin’s Creed 2’yi kütüphanelerine eklemeleri yeterli.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.