Efsanevi Oyun Pac-Man Championship Edition 2 Ücretsiz Oldu

126

Pac-Man serisi özellikle bir dönem oyun dünyasında taktir toplayan bir oyun serisi oldu. Nostaljiyi adeta dibine kadar yaşatan Pac-Man hakkında şimdi tekrar oynamak isteyenler için güzel bir fırsat sunuldu.

Pac-Man Championship Edition 2 yapımı sınırlı bir süre ücretsiz oldu. Normal fiyatı konsollar ve bilgisayar platformu için 12.99 Dolar olan Pac-Man Championship Edition 2, Xbox One, PC ve PlayStation 4 için 24 Nisan – 10 Mayıs tarihleri arasında tamamen ücretsiz oldu. PC oyuncuları oyuna ücretsiz sahip olabilmek için Steam mağazasından Pac-Man Championship Edition 2 ismini aratabilir ve ilgili resmi sayfaya girebilirler.

3D grafiklere ve güçlü görsellere sahip olan Pac-Man Championship Edition 2 içerisinde macera modu ve puan yarışı da bulunmakta olup oyun genel itibariyle eğlenceli anlar vadetmekte. Şu sıralar oyuncuların boş vaktinin epey olduğu şu günlerde değerlendirilebilecek seçeneklerden biri.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.