EMUI 11 Güncellemesinin Yayınlanacağı Tarih Belirlendi

20

Yeni EMUI 11 güncellemesinin ne zaman yayınlanacağı kullanıcılar tarafından merak ediliyordu ve Huawei konuyla ilgili açıklama yaparak tarihin resmiyet kazanmasını sağladı.

EMUI 11 yazılımı güncellemesinin ne zaman yayınlanacağı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre EMUI 11 kullanıcı arayüzü Huawei Geliştiriciler Konferansı’nın ilk gününde yani 10 Eylül’de çıkışını gerçekleştirecek.

Huawei şirketinin resmi arayüzü olan EMUI kullanıcı arayüzü pek çok yeniliği beraberinde getiren ileriye dönük bir arayüz olarak karşımıza çıkacak. Huawei bu hafta HarmonyOS 2 işletim sistemi ve EMUI 11 kullanıcı arayüzü ile alakalı olarak yeniliklerini HDC 2020 etkinliği esnasında sergileyecek.

HDC 2020 etkinliği kapsamında 10 Eylül 2020 tarihinde iki sunum gerçekleştirilecek olup, ilk sunum Tsi 10.00’da yapılacak ve HarmonyOS 2 ile EMUI 11 hakkında olacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.