En İlginç Oyunlardan Biri Olan Goat Simulator İndirime Girdi

40

Video oyunu dünyasında çok fazla oyun bulunuyor ve bunlar arasında özellikle bazıları var ki oldukça şaşırtıyor. Goat Simulator da bu bağlamda değerlendirilebilecek epey ilginç bir oyun.

PC oyuncuları için uzun süredir yayınlanan Goat Simulator hakkında Steam dijital mağazası üzerinde yeni bir indirim başlatıldı. Goat Simulator resmi Steam sayfası üzerinden ulaşılabilen indirim ile birlikte oyunun yeni fiyatı 10 Ağustos akşamına kadar 4,62 TL oldu. Eski fiyatı ise 18,50 TL olan oyunun bu bağlamda yüzde 75 oranında büyük bir indirim aldığını söyleyebiliriz.

Neden ilginç bir oyun?

Goat Simulator içerisinde bir keçiyi yönetiyor, keçi gibi düşünüyor ve ortalığı birbirine katıyorsunuz. Mizah yönü oldukça kuvvetli olan Goat Simulator içerisinde fizik kurallarına aykırı pek çok eylem de gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu gibi özelliklerinden ötürü oyuncuların bir hayli memnun kaldığı Goat Simulator, kafa dağıtmak isteyip basit eğlencelik bir oyun arayanların tercih edebileceği türden bir oyun.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.