En Sonunda Bu da Oldu! GTA 5 Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz !

20

GTA serisi bu zamana kadar oyun dünyasında son derece dikkat çeken bir seri oldu. GTA 5 oyunu bundan uzun yıllar önce piyasaya sürülmesine rağmen günümüzde hala serinin son oyunu olma görevini üstleniyor ve pek çok satış başarısı elde ediyor.

Epic Store platformunun son zamanlarda pek çok PC oyununu son derece cazip fırsatlarla sunduğunu biliyoruz. Bazı oyunları tamamen ücretsiz bile veriyor. İşte şimdi kısa süreliğine ücretsiz olan oyunlar kervanına GTA 5 yapımı da katıldı. GTA V, Epic Store mağazası üzerinde kısa bir süreliğine tamamen ücretsiz hale geldi. Dolayısıyla bilgisayarında Epic uygulaması ve hesabı bulunan kullanıcılar Epic içerisinden GTA V’i ücretsiz olarak sepete ekleyip aktif edebiliyor. Üstelik bunun için herhangi bir kredi kartı , telefon numarası gibi bir bilgi de sizden talep edilmemekte.

GTA V oyununu alabilmek için bu zamana kadar pek çok oyuncu uzun süre para biriktirmek zorunda dahi kalmıştı. Dolayısıyla her ne kadar çıkışının üzerinden uzun süre geçmiş olsada böyle popüler bir oyunun ücretsiz olarak verilmesi oldukça taktir edilesi bir durum doğrusu.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.