Energizer, Devasa Bataryaya Sahip Yeni Telefonu Power Max P16K Pro ile Geliyor

437

25 Şubat’ta MWC 2018’de  tanıtılacak olan Energizer’in yeni akıllı telefonu Power Max P16K Pro, 16.000mAh kapasiteli devasa bataryası ile geliyor.

Günümüzde gencinden yaşlısına neredeyse herkes akıllı telefonlarla çokça vakit geçiriyor. Hal böyle olunca akıllı telefon seçiminde batarya ömrüne olan önem daha da arttı. Telefonun şarjı bir gün dayansa bu bizlerde sevinç yaratıyor. Fakat Energizer, öyle bir devasa batarya ile geliyor ki kullananları şarj ömrü konusunda hayrete düşürecek.

45 farklı ülkede resmi olarak varlığını sürdüren,  ABD merkezli pil üreticisi Energizer, pazar günü Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtacağı 16.000 mAh bataryaya sahip yeni akıllı telefonu Power Max P16K Pro ile telefon piyasasına iddialı bir giriş yapacak.

Gelen bilgilere göre, 5.99 inçlik Full HD+ bir ekrana sahip olan cihaz, MediaTek Helio P25 işlemcisinden güç alıyor ve ullanıcılarına 6GB RAM ve 128 GB depolama alanı sunuyor. Telefonun arka yüzünde 13MP+5MP çift kamera yer alırken ön yüzünde, 8MP selfie kamerası yer alıyor. Ayriyeten 16.000mAh devasa bataryası ile 5 güne kadar şarj ömrü vaat ediyor.

Bunların yanı sıra Energizer, Power Max P16K Pro’nun ultra ince bir tasarımla geleceğini söylüyor. Fakat böylesine bir bataryaya sahip telefon ne kadar ince olabilir onu tanıtımdan sonra göreceğiz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.