Epic Artık Bir Yerine İki Oyunu Aynı Anda Bedavadan Veriyor

94
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Günümüzde video oyunu kategorisinde sanal mağazalar bulunuyor ve bu sanal mağazalar aracılığıyla oyunları normalde olduğundan çok daha uygun fiyatlardan satın almak veyahut kampanyalar sayesinde bedavadan sahip olmak mümkün oluyor. Günümüzde bir oyuncu bir mağaza üzerinde en  ufak bir ücret ödemese dahi belli dönemleri kaçırmadığı taktirde güzel oyunlara sahip olabiliyor. Biz bu tarz promosyonları sıklıkla sizlere duyurmaya çalışıyoruz. Şimdi bunlara bir yenisi daha eklendi.

Son zamanların dikkat çeken platformlarından Epic üzerinde oyunculara yönelik yeni bir fırsat sunuldu. Esikden iki haftada bir olmak üzere yalnızca bir oyun hediye olarak verilirken son günlerde Epic iki oyunu birden hediye olarak vermeye başladı. Örneğin şu an Epic mağazasına girerseniz iki oyuna birden ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Bu oyunlar This War of Mine ve Moonlighter olup ikisi de aynı anda ücretsiz olarak alınabiliyor.

OKU:  Need for Speed Hot Pursuit Bir Süre İçin 7.75 TL'ye Düştü

Oyunlara sahip olmak için Epic üzerinde bir hesabınızın bulunması gerekiyor. Eğer hesabınız bulunmuyorsa kısa süre içerisinde ücretsiz olarak açabiliyorsunuz . Oyunları ücretsiz olarak alırken size herhangi bir kredi kartı bilgisi de sorulmuyor. Oyunları kütüphanenize eklediğinizde de daimi olarak sizin oluyor.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir