Epic Games bir oyunu daha ücretsiz veriyor

470

Epic Games, 14 günde bir oyun hediye edeceğini açıklayarak dikkat çekmişti. Sanal mağaza bu kez  Super Meat Boy oyununu ücretsiz verdi. Oyunu ücretsiz aldığınız taktirde ömür boyu size ait olacak.

Bazen sanal mağazalarda çeşitli kampanyalar görüyoruz. Ücretsiz oyun kampanyalarında bazen oyunlar tümden ücretsiz olarak verilirken bazen de kısıtlı bir süre için imkan tanınıyor. Epic Games, yeni bir mağaza olmasından dolayı daha fazla popüler bir hale gelebilmek adına büyük kampanyalar gerçekleştirmeye başladı.  14 günde bir oyun hediye edeceğini ve bu oyunların ömür boyu kullanıcıya ait olacağını açıklayan Epic Games, bu doğrultuda ikinci oyununu paylaştı ve sözünü tutuyor.

OKU:  Migros, Mi 8 telefonunu çok daha cazip bir fiyattan satacak

Geçtiğimiz günlerde Subnautica oyununu ücretsiz veren Epic Games, bu kez de Super Meat Boy oyununu kalıcı olarak ücretsiz veriyor. Oyun öncesinde zaten her ne kadar düşük bir fiyat etiketiyle satılıyor olsada zorlayıcı platform oyunlarından hoşlanıyorsanız bu fırsatı değerlendirmenizi öneririz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.