Epic Games bir oyunu daha ücretsiz veriyor

277

Epic Games, 14 günde bir oyun hediye edeceğini açıklayarak dikkat çekmişti. Sanal mağaza bu kez  Super Meat Boy oyununu ücretsiz verdi. Oyunu ücretsiz aldığınız taktirde ömür boyu size ait olacak.

Bazen sanal mağazalarda çeşitli kampanyalar görüyoruz. Ücretsiz oyun kampanyalarında bazen oyunlar tümden ücretsiz olarak verilirken bazen de kısıtlı bir süre için imkan tanınıyor. Epic Games, yeni bir mağaza olmasından dolayı daha fazla popüler bir hale gelebilmek adına büyük kampanyalar gerçekleştirmeye başladı.  14 günde bir oyun hediye edeceğini ve bu oyunların ömür boyu kullanıcıya ait olacağını açıklayan Epic Games, bu doğrultuda ikinci oyununu paylaştı ve sözünü tutuyor.

OKU:  The Witcher 3 hafta sonuna kadar indirimde

Geçtiğimiz günlerde Subnautica oyununu ücretsiz veren Epic Games, bu kez de Super Meat Boy oyununu kalıcı olarak ücretsiz veriyor. Oyun öncesinde zaten her ne kadar düşük bir fiyat etiketiyle satılıyor olsada zorlayıcı platform oyunlarından hoşlanıyorsanız bu fırsatı değerlendirmenizi öneririz.İletişim için: emrebey@teknotechnic.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir