Epic Games, Just Cause 4’ü Ücretsiz Olarak Dağıtacak!

187

Sunduğu ücretsiz oyun haberleri ile oyuncuların gönlünde taht kurmayı başaran Epic Games cephesinden yine oyuncuları mutlu edecek bir haber ile karşınızdayız. Epic Games bu hafta sevilen açık dünya aksiyon oyunlarından Just Cause 4’ü ücretsiz olarak sunacak.

Avalanche Studios tarafından geliştirilip Square Enix tarafından 2018 yılında çıkışını gerçekleştiren aksiyon oyunu Just Cause 4’te casus Rico Rodriguez’i canlandırıyorsunuz. Bu başına buyruk karakterimiz ile geçmişteki gerçeklerin peşine düşmek için Solis’e geliyorsunuz. Silahların da konuştuğu bu açık dünya oyununda anlayacağınız aksiyon bol.

Just Cause 4’ün yanında Wheels of Aurelia oyunu da ücretsiz olarak oyunculara sunulacağını belirtelim. Bu oyunlar 16 Nisan-23 Nisan tarihleri arasında ücretsiz olarak oyunculara dağıtılacak. Şu an Epic Games Store üzerinden Sherlock Holmes: Crimes and Punishments ve Close to the Sun oyunlarının da ücretsiz olarak sunulduğunu hatırlatalım.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.