Epic Games Normal Fiyatı 32 TL Olan Oyunu Ücretsiz Sundu!

19

Sunduğu ücretsiz oyunlar ile günden güne oyuncu kitlesini genişleten Epic Games, yine bir ücretsiz oyun haberi ile karşımıza çıktı.

Her hafta oyuncuları ücretsiz oyunlar ile buluşturan Epic Games, bu kez normal fiyatı 32 TL olan RollerCoaster Tycoon 3: Complate Edition oyununu ücretsiz olarak oyuncular ile buluşturdu.
Frontier Developments, Aspyr (Mac) tarafından geliştirilip piyasaya sunulan tren simülasyon oyununda bir hız treni inşa ediyorsunuz ve bu hız treni ile para kazanıyorsunuz. Fakat sadece bu olay tren ile sınırlı kalmıyor. Lunaparkı kendiniz inşa edip birçok yeni oyuncağı da lunaparkınıza kurabiliyorsunuz. Amacınız ise lunaparkınıza gelen müşterilerin memnun ayrılmasını sağlamak ve bu işten güzel gelir elde etmek

RollerCoaster Tycoon 3: Complate Edition oyununu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için ilk olarak Epic Games hesabınıza giriş yapın. Ardından mağazadan “Ücretsiz Oyunlar” bölümünden oyunun yer aldığı sayfaya tıklayın. Çıkan pencereden “YÜKLE” tuşuna basın ve sonrasında “Sipariş Ver” butonuna da tıklayarak oyuna ücretsiz olarak sahip olun.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.