Epic Games Tarafından Ücretsiz Verilecek Oyunlar Sızdırıldı!

38

Popüler oyun platformlarından Epic Games, ücretsiz oyunları oyuncular ile buluşturmaya tüm hızıyla devam ediyor. Sunduğu ücretsiz oyunlar ile adından sıklıkla söz ettiren ve oyuncular tarafından büyük beğeni alan oyun platformunun yakın zamanda oyunculara ücretsiz olarak dağıtacak oyunların bilgisi sızdırıldı.

Bilmeyenler için Epic Games üzerinde şu an Civilization VI oyunu ücretsiz olarak dağıtılıyor. Bu oyun 28 Mayıs tarihine kadar Epic Games tarafından oyunculara ücretsiz sunulacak. 28 Mayıs tarihinden sonra hangi oyunun ücretsiz olacağı ise oyuncular tarafından merak ediliyordu fakat Reddit tarafından bu oyunlar açığa çıkarıldı. Reddit tarafından sızdırılan bilgilere göre 28 Mayıs tarihinden itibaren Borderlands the Handsome Colletion paketi ücretsiz olarak oyuncular ile buluşacak.  Bu paketin içerisinde Borderlands 2, bu oyuna ait DLC ve eklentiler ile Borderlands the Pre Sequel yer alıyor.

Borderlands paketinin ardından 4 Haziran tarihinden itibaren ARK: Survival Evolded oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunulacak.  Normal fiyatı 77 TL olan macera oyununu yine bir hafta süre içerisinde kütüphanenize ücretsiz ve kalıcı olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

 

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.