Epic Games Ücretsiz Sunacağı Yeni Oyununu Açıkladı!

53

Ücretsiz oyun denilince akla gelen ilk oyun platformlarından olan Epic Games, bu hafta sunacağı yeni ücretsiz oyununun ismini açıkladı.

Her hafta oyuncuları ücretsiz oyunlar ile buluşturan Epic Games’in yeni ücretsiz oyunu belli oldu. Epic Games, bu hafta RPG türündeki Torchlight 2 adlı oyun ile karşımıza çıkacak. Oyun platformu, oyunu 16 Temmuz – 23 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz olarak oyunculara sunacak.

Runic Games tarafından geliştirilip 2012 yılında piyasaya sunulan aksiyon oyununda Vilderan’ın geniş dünyasını keşfediyorsunuz. Yağmur, kar, gece ve gündüz gibi istediğiniz iklim tipinde ve vakitte savaşıyorsunuz. Oyunda her seviye atladığınızda yeni yollar, ganimetler ve canavarlar karşınıza çıkacak. Oyunu LAN üzerinden veya internet üzerinden arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz.

Normal fiyatı 31 TL olan Torchlight 2 oyununu 16 Temmuz tarihinden itibaren Epic Games kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.