Epic İki Oyunu Daha Ücretsiz Veriyor

102

Epic Store üzerinde kampanyalar sürüyor. Epic, iki oyunu daha ücretsiz veriyor. Habere ilişkin detaylar aşağıda….

Özellikle ücretsiz oyun kampanyalarıyla bir anda dikkatleri üzerine çeken ve bir süredir oldukça popüler bir hale gelen Epic Store, şimdi de iki yeni oyunu daha ücretsiz yaptı. Gone Home ve Hob oyunları Epic mağazasında bir süreliğine ücretsiz oldu.

Oyunları edinebilmek için ilk olarak Epic mağazasına girin ve aşağıda bulunan Ücretsiz Oyunlar menüsünden Hob ile Gone Home’un üzerine tıklayıp Yükle komutunu vererek siparişinizi tamamlayın. Eğer bir Epic hesabına sahip değilseniz ilk olarak Epic uygulamasını bilgisayarınıza yükleyin ve ücretsiz yeni bir hesap açın.

Ücretsiz olan Hob yapımı bağımsız bir yapım olup 2017 yılında piyasaya sürülmüştü ve kendisine has tasarım yapısı ve mekanikleriyle beğeni kazanmıştı. Gone Home de yine bağımsız bir yapım olup gizem üzerine kurulu bir oyun. Eve döndüğünüz zaman evde ailenizi göremiyor ve etrafı aramaya başlıyor, ailenize ne olduğunu anlamaya çalışıyorsunuz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.