Epic Store bir oyunu daha ücretsiz olarak vermeye başladı

181

Macera oyunlarından Oxenfree, Steam üzerinde 31 TL fiyat etiketiyle satılmaktayken Epic Store üzerinden bedava edinilebiliyor. Epic Games tarafından gerçekleştirilen yeni bir kampanya sayesinde Epic launcher uygulamasına sahip olan kullanıcılar uygulamayı açıp Oxenfree’yi ücretsiz olarak yükleyebiliyor.

Oxenfree 2016 yılında piyasaya sürülen bir oyun olup hem PC hem de konsollar için çıkışını gerçekleştirmişti. Düşük sistem gereksinimleri ile her oyuncuya kollarını açan Oxenfree’yi Epic hesabınıza bağlanarak ücretsiz olarak alabilirsiniz. Oyunun daimi olarak siz de kalacağını da belirtelim.

Epic Store – Steam rekabeti başladı

Epic tarafından son zamanlarda Valve şirketine karşı önemli atakların yapıldığını, Epic’in Steam’e iyiden iyiye rakip olduğunu belirtelim. İlerleyen süreçte Epic daha da iddialı hamlelerle gelmeye ve Steam’i koltuğundan etmeye çalışacak. Açıkçası ilk kez Steam’e karşı bu kadar dişli bir rakip geldi. Neler olacağını bekleyip göreceğiz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.