Epic Üzerinde İki Oyun Daha Ücretsiz Hale Geldi

44

Epic Store , PC oyuncuları için büyük bir nimet olarak görülüyor. Bunun birinci nedeni de platform üzerinde çok sayıda ücretsiz oyun imkanının sunuluyor olması. Pek çok paralı oyun kısa süreliğine ücretsiz oluyor ve böylece platformun kullanıcı sayısı giderek artıyor.

İki oyunu daha ücretsiz olarak sunacağını açıklayan Epic, The Alto Collection ve Remanet Form the Ashes oyunlarını ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. Bu iki oyun da Epic Store üzerinde bir hafta ücretsiz hale geldi. Oyunuların ikisini de bir haftalık süre içerisinde sepetinize ücretsiz olarak ekleyeyip kütüphaneye ekleyebilir ve böylece ömür boyu ücretsiz olarak oynayabilirsinz.

Aksiyon RYO kategorisinde bir oyun olan Remant : Form the Ashes’in 30 GB dosya boyutu bulunuyor. Normal fiyatı 120 TL olan oyun Steam üzerinde çok olumlu değerlendirmesine sahip olan başarılı bir yapım. Diğer yandan The Alto Collection içerisinde bir takım kaçak hayvanları yakalamakta, çatılarda dolaşmakta ve dev uçurumları aşıp karşısına çıkan bulmacaları çözmekte. Küçük bir oyun olmasına karşın beğenilen bir yapım ve ücretsiz olması güzel bir fırsat gibi gözüküyor.

İki oyuna da Epic uygulamasının Mağaza bölümü üzerinden ulaşabilmeniz mümkün. Fırsattan yararlandıysanız yorum kısmından bildirmeyi unutmayın. Bu tarz haberlerin devamı için de yine yorum kısmından desteğinizi bekliyoruz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.