Epic Üzerinde Yer Alan Pek Çok Oyun Humble Bundle Platformuna da Gelecek

142
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Epic son zamanlarda Steam’e karşı önemli bir rakip oldu. Önümüzdeki süreçte de pek çok yeni hamleyle karşımıza çıkacak ve Steam’in koltuğunu daha da fazla sallayacak gibi gözüküyor.

Ücretsiz oyun gibi avantajlarının yanında Metro Exodus gibi bir hamle de yapmayı başaran Epic, her geçen gün daha fazla oyuna sahip oluyor. Epic, Steam’i yenebilmek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor ve bu doğrultuda şimdi de oyun mağazaları arasında önemli bir yere sahip olan Humble Bundle ile bir araya geliyor. İki marka iş birliğine giderek Steam’i köşeye sıkıştırmayı deniyor.

OKU:  Epic Store'da Yeni Bir Ücretsiz Oyun Dönemi Daha Başlıyor

Epic Games üzerinden yapılan açıklamada Humble Bundle ortaklığına değinildi. Bu iş birliğinin olumlu sonuçlar verdiğinin altı çizildi ve yakında yalnızca Epic Games Store üzerinde satılmakta olan Metro Exodus, Borderlands 3, Dangerous Driving oyunlarının Humble Bundle Store üzerinde de satılacağı ifade edildi.

Bu üç oyunu Humble Bundle üzerinden satın aldıktan sonra kod alıp yine Epic Games üzerinde etkinleştirme gerçekleştirebileceksiniz.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

TAG


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir