Epic’te Önümüzdeki Hafta Ücretsiz Olacak Oyunlar Belli Oldu

57

Günümüzün popüler dijital mağazalarından Epic Games üzerinde yakında pek çok oyun daha ücretsiz hale gelecek.

Epic Games bu zamana kadar pek çok oyunu ücretsiz olarak sunması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Gelen bilgilere göre 2 Temmuz 2020 tarihinden itibaren Conan Exiles ve Hue  oyunları Epic Games üzerinde ücretsiz olacak. İki oyun da 9 Temmuz 2020 tarihine kadar ücretsiz olarak edinilebilecek. Oyuncular bu süre zarfında oyunları edindikleri taktirde herhangi bir ücret ödemeden ömürleri boyunca rahatlıkla kullanabilecekler.

Epic Games geçtğimiz süreçte GTA V , Borderlands : The Handsome Collection, ARK Survival Evolved gibi oldukça popüler oyunları ücretsiz olarak sunmasıyla da dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. Önümüzdeki hafta ücretsiz olarak yayınlanacak olan oyunlar arasında da özellikle Conen Exiles video oyununun popüler oyunlar arasında olduğunu belirtmek gerekiyor. Oyuncuya epey özgürlük sunan Conen Exiles normalde 75 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

Epic Games’in önümüzdeki şüreçte daha pek çok oyunu ücretsiz olarak sunması bekleniyor. Mağaza üzerinde zaman zaman önemli indirimler de yapılıyor.


TAG


Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.