Euro Truck Simulator 2 Büyük Oranda İndirim Aldı

236

Oyun dünyasında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ederken, mağaza tarafında da yeni indirimler kendisini gösteriyor. Ünlü platformlardan Steam mağazası, yeni bir indirim fırsatıyla daha karşımıza çıktı.

Euro Truck Simulator 2 simülasyonu, Steam platformu üzerinde büyük bir indirim aldı. 39,00 TL fiyat etiketi bulunan oyun kısıtlı bir süreliğine %75 indirimle yalnızca 9,75 TL ödenerek satın alınabiliyor.

Oyun için gerçekleştirilen bu büyük indirim DLC içeriklerini de kapsamaktadır. Kampanya 27 Mayıs gecesine kadar geçerli olacak. Ardından oyun tekrar eski fiyatından listelenecek.

Euro Truck Simulator 2, özellikle ülkemizde son derece popüler olan simülasyon oyunlarından biri. Tır kullandığınız bu oyunda araç içi gerçekçi kamerayla çeşitli ülkelere seyahatler yapıyor ve işlerinizi hallediyorsunuz. Oyunda özellikle de müzik eşliğinde gece vakti yollarda süzülmek oyunculara oldukça keyif veriyor. Oyun direksiyon aparatıyla çok daha keyifli bir hale geliyor.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.