Excalibur G670, 8000 TL seviyesinden satışa sunuldu

299

Casper markası yeni dizüstü bilgisayarı Excalibur G670’i çıkardı. Bu bilgisayar oyuncular için özel olarak geliştirildi. IPS panele, RGB aydınlatmalı klavyeye sahip. Mat ekranı yansımaları engelliyor ve ışıklı ortamlarda oyun deneyiminin bozulmamasını sağlıyor.

Modelde i7 8750H işlemci kullanılıyor. Grafik kartı olarak ise GTX 1050 Ti’a yer verilmiş. Tipik oyuncu bilgisayarı özelliklerini barındıran Excalibur, uzun bir süre üst, orta seviye ayarlarda oyun oynatabilecek bir bilgisayar.  Fiyatı ise başlıkta da belirttiğimiz gibi 8000 TL seviyesinde. Yaptığımız kısa araştırmada şu an iki mağazada satıldığını öğrendik. Fiyatlar hemen hemen aynı. Henüz çiçeği burnunda bir ürün ve ilerleyen süreçte fiyat değişiklikleri görebiliriz.

15.6 inç büyüklüğünde Full HD destekli IPS ekranı bulunan Excalibur G670, 16 GB DDR4 RAM’e, 1 TB HDD + 240 GB SSD’ye sahip. Dolby dijital ses sistemli 2X1W ses çıkışı kullanıyor. 2 yıl Türkiye garantili şekilde bulabilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.