Excalibur Serisi Yenilenen Sürümüyle Mayıs Ayında Çıkıyor

128

Excalibur bilgisayar serisi Casper tarafından uzun süredir oyunculara yönelik olarak sunuluyor. Şimdi de Casper Excalibur dahilinde yeni modeller Mayıs ayı içerisinde satışa çıkarılacak.

Excalibur G780 bilgisayarı serinin yeni üyesi olacak. Oyunculara yönelik bir dizüstü bilgisayar olan G780, 15.6 inç büyüklüğünde standart laptop ekranı yerine 17 inç büyüklüğünde oyunculara daha çok hitap edebilecek üstelik 144 Hertz destekleyen ince çerçeveye sahip bir ekran kullanıyor. Ekran çerçeveleri 8 mm kalınlığında olan yeni G780, NVIDIA serisinin RTX serisi grafik kartlarından güç alacak.

Casper Excalibur dahilinde yenilenen bir başka model G900 olup, bu model G780’e göre daha da güçlü olacak. 240 Hertz ekranı ile rekabetçi oyuncular için ideal olması beklenen ürün, 10. nesil güçlü bir işlemci ve orta – üst segmente hitap eden güçlü bir grafik kartı ile beslenecek.

Şu an için hangi modelde , hangi işlemci ve grafik kartı kullanılacağı net olarak bilinmemekle birlikte kullanıcılar, Casper resmi sitesi aracılığıyla bilgisayarın parçalarını daha fazla güçlendirebilecekler veya aksine düşürebilecek ve bütçelerine uygun hale getirebilecekler.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.