F1 2015 Kısa Süreliğine Humble Bundle Sitesinde Ücretsiz

582

Steam fiyatı 59 TL olan F1 2015 oyunu, Humble Bundle sitesinde kısa bir süreliğine ücretsiz dağıtılıyor.

Humble Bundle, yine oyun severlerin yüzlerine güldürmeyi başardı. Sık sık kısa süreliğine ücretsiz oyunlar sunan site herkesin beğenisi bir hayli topladı. Biz de size ücretsiz oyun haberleri sunmaktan oldukça keyif alıyoruz. Site tarafından bu kez de F1 2015 oyunu ücretsiz olarak ilgililerine sunuldu. Oyuna ücretsiz ve kalıcı olarak sahip olmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız.

Oyundan bahsedecek olursak  F1 2015, oynayanlar üzerinde oldukça heyecan yaratan prestijli motor sporlarında yarışmanıza imkan sağlıyor. Birbirinden hızlı yarış arabalarının olduğu oyunda Formula 1 pilotu olarak yarışlara katılabiliyorsunuz. Grafik yapısı ve verdiği duyguyla oyunun çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Oyunu Steam hesabıma nasıl ekleyebilirim?

F1 2015  oyununa ücretsiz ve kalıcı olarak sahip olmak için yapmanız gereken Humble Bundle sitesine girerek oyunu Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Eğer Humble Bundle’da üyeliğiniz yoksa ilk olarak üyelik açmanız gerekecektir.

  • Üyelik açtıktan sonra ilgili ücretsiz oyunun bulunduğu linke tıklayarak, “ADD TO CART” yazısına tıklayıp açılan pencereden  “Get it for free!” yazısını seçin.
  • Ardından hesabınızın yer aldığı butona tıklayarak “KEYS” yazısını seçin. Tıkladıktan sonra çıkan sayfada oyunun isminin yanında yer alan butona tıklayın. Bir kod çıkacaktır. Sonrasında yanında çıkan “Redeem”yazısını seçin. Sizden Steam hesabınıza giriş yapmanızı isteyecektir.
  • Steam hesabınız açıldığında yukarı bölmede yer alan “Oyunlar” yazısına tıklayıp  ürün etkinleştirmeden çıkan kodu etkinleştirerek oyuna ücretsiz ve kalıcı olarak sahip olabilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.