F1 2018, Humble Bundle Üzerinde Ücretsiz Hale Geldi

45

Zaman zaman sizler için ücretsiz oyun haberlerini paylaşıyoruz. Bu sefer de F1 2018 oyunundan bahsedeceğiz.

Gelen son bilgilere göre F1 2018 video oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz hale geldi. Oyunun ücretsiz olduğu platformun ise Humble Budnle olduğu bilgisine ulaşıldı.

Formula 1 yarışlarının video oyunu hali olan F1 2018 , yarış tutkunlarını davet eden özel bir oyun. İçerisinde çok fazla farklı pist , araç ve pilot barındırıyor. Aynı zamanda 1970 , 1980 , 2000’li yılların geçmiş dünya şampiyonlarında yer alan 20 ikonik aracı da oyuncularla buluşturuyor. Bu bağlamda nostaljik araçlarla oynamak isteyen oyuncular için de cazip bir oyun.

Bir dönem epey pahalı satılan F1 2018 artık eskimesi nedeniyle Humble Bundle üzerinde ücretsiz oldu. Yine de henüz denemeyenler için çok iyi bir fırsat olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Hangi sezon olursa olsun iyi bir yarış oyununu oynamanızı tavsiye ederiz.

F1 2018 video oyunu 10 Ağustos günü saat 23.00’a kadar ücretsiz kalacak. Ardından tekrar ücretli olacak. Oyunu Humble Bundle resmi sayfası üzerinden edinebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.