Facebook, Çapraz Hikaye Sistemini Getiriyor

81

Facebook şirketi, sosyal medya platformlarında hikaye paylaşımı fonksiyonunu bir süredir kullanıyor. Facebook, Instagram gibi uygulamalar üzerinde kendisini gösteren hikayelere şimdi yeni bir düzenleme yapılıyor. Çapraz hikaye sistemi geliyor.

Facebook, kendisine ait platformlar arasında hikaye paylaşımı yapılabilmesine imkan tanıyan yeni bir özelliği test etmeye başladı. Yakın zamanda çapraz hikaye sisteminin tüm kullanıcılar için aktif hale gelmesi beklenmekte.

Yapılacak düzenlemeyle birlikte Facebook kullanıcılarınca paylaşılan hikayeler Instagram hesaplarında da paylaşılabilecek. Jane Manchun Wong tarafından atılan tweete göre Facebook özelliği şu an test ediyor. Ancak özelliğin ne zaman aktif hale geleceğiyle ilgili şu an net bir bilgi bulunmuyor.

Özellik, şu an için Facebook’un mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp’ı kapsamamakta. İlerleyen süreçte WhatsApp’ın da dahil edilebileceği konuşuluyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.