Facebook Gaming Mobil Uygulama Sürümü Yayınlandı

136

Facebook son zamanlarda oyun yayıncılarının uğrak noktası olmasıyla dikkat çekmekte. Facebook Gaming ismiyle Facebook internet sayfası içerisinde hizmet gösteren platform, genel hatlarıyla Twitch, Mixer gibi yayıncıların uğrak platformlarının rakibi haline geldi.

Facebook Gaming ile ilgili olarak yeni projeler üzerinde çalışmaya çoktan başlayan Facebook, oldukça hızlı davranarak Facebook Gaming’in mobil uygulamasını Android işletim sistemli akıllı telefonlar için kullanıma sundu bile. Böylece artık Facebook Gaming, Facebook internet sitesinden kullanılabilmesinin yanında Android telefonlarda da uygulama şeklinde kullanılabiliyor.

Facebook Gaming şu an Google Play Store üzerinden indirilip kullanılabilmekte olup bu uygulama ile kullanıcılar yayıncıları takip edebilecek ve etkileşimde bulunabilecekler. Henüz sadece Android sürümü bulunmakta olan Facebook Gaming uygulamasının yakında iOS için özel sürümü de çıkacaktır.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.