Facebook Hikayeler Özelliği Büyük Bir Kullanıcı Kitlesine Ulaştı

229

Facebook üzerinde yer alan Hikayeler özelliği daha önce de pek çok kez karşımıza çıkan bir fonksiyon olup Facebook üzerinde de oldukça sevildi. Şu ana kadar 500 milyonun üzerinde kişinin Facebook Hikayeler kullandığı ortaya çıktı.

Facebook hikayelerinin günlük 500 milyon kullanıcıya ulaşması kuşkusuz ki son derece büyük bir başarı ve Facebook her ne kadar zaman zaman yoğun eleştirilere maruz kalıyor olsada bunların altından kalkmayı bir şekilde başarıyor gibi gözüküyor. Facebook Hikayeler özelliği ilk eklendiği zaman Snapchat uygulamasından çalıntı olduğuna yönelik bazı iddialar vardı ve bu yüzden de epey eleştirilmişti.

Aynı zamanda Facebook, Cambridge skandalı nedeniyle de epey eleştirilmişti. Mark Zuckerberg’in ‘Üç milyar doları kenarı ayırdım’ sözünü söylediği ve bu sözün Federal Ticaret Komisyonu tarafından Facebook’a kesilecek cezayla ilişkili olduğu iddia ediliyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.