Facebook Messenger için karanlık mod aktif oldu!

61

Birçok kullanıcı için tercih edilen karanlık mod şimdi de tüm Facebook Messenger kullanıcıları için aktif oldu.

Facebook, geçtiğimiz mart ayında aslında karanlık modu kullanıcılarına sunmuştu. Fakat bu mod bir sürpriz yumurta ile ortaya çıkıyordu. Gizli bir karanlık modu içinde barındıran uygulama, o günlerde yalnızca bu sürpriz yumurtayı etkinleştirince kullanıma açık hale geliyordu. Ama artık karanlık mod özelliği tüm Facebook Messenger kullanıcıları için kullanıma açık hale geldi.

Bir Facebook Messenger kullanıcıysanız uygulamayı açtığınızda sol üst köşede bulunan profil fotoğrafınıza tıkladığınızda karanlık mod özelliğini etkinleştirme seçeneğini göreceksiniz. Buradan karanlık modu aktif hale getirebilirsiniz. Fakat bu güncellemenin henüz tüm kullanıcılara ulaşmış olduğunu söyleyemeyiz. Ama yine de bu modu aktif etmeniz mümkün. Tıpkı mart ayındaki gibi.

OKU:  LG Marka Telefonlara Daha Hızlı Güncelleme Gelmesi İçin Önemli Adım

Facebook Messenger hesabınıza giriş yapın ve herhangi bir sohbetin içine girin. Karşı tarafa bir “Hilal” emojisi gönderin, gönderdikten hemen ardından uygulama size gizli bir ayarı keşfettiğinize dair uyarı verecek. Bu uyarının ardından artık karanlık modu aktif edip veya devredışı bırakabileceksiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir