Facebook Sessiz Mod Fonksiyonu Çıkıyor

164

Sosyal medya uygulamalarından Facebook’un bu kez de sessiz mod fonksiyonu çıkacak. Bu fonksiyon ile bildirimlerin sesli olarak gelmesinin engellenmesiyle kullanıcıların çalışma saatlerinde konsantrasyonlarının önlenmesi amaçlanacak.

Facebook’ta örneğin klasik çalışma saatleri olan 08.00 ile 17.00 arasında tüm hafta boyunca veya hafta sonu belli aralıklarda aktif hale getirebileceğiniz bir sessiz mod olacak. Modu aktif ettiğiniz süre içerisinde bildirim aldığınız zaman herhangi bir titreşim veya sesli ikaz almayacaksınız.

Facebook sessiz mod, bildirimleri belli saatler aralığında sessize alacak. Hatta sessiz mod aktif hale getirildiği zaman Facebook uygulamasını açmayı denediğinizde bir uyarı ekranıyla karşılaşacaksınız.

Facebook’ta zaman ayarlarını gerçekleştirebilmek için Ayarlar ve Gizlilik seçeneğinin altında yer alan Facebook’ta Zaman bölümü kullanılabilmekte. Ancak bu özellik şu an tüm dünya genelinde kullanıma sunulmadı.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.