Fallout 4 GOTY, Steam Üzerinde Yarı Yarıya İndirim Aldı

120
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Steam zaman zaman önemli indirimlere sahne oluyor. Bunlara bir yenisi daha eklendi. Fallout serisinin popüler oyunlarından Fallout 4’ün GOTY sürümü, Steam üzerinde %50 indirim aldı.

İndirim Steam’in resmi sayfası üzerinde listelendi ve oyunun yeni fiyatı duyuruldu. Normal fiyatı 266,00 TL olan GOTY sürüm, aldığı %50 oranında indirimle beraber 133,00 TL’ye düştü.

GOTY sürümün normal sürüme nazaran farkı, DLC gibi ek içerikleri de bulunduruyor olması. Oyuna dair her şey GOTY paketi içerisinde yar alıyor. Dolayısıyla hiçbir şeyi kaçırmak istemeyen bir oyuncu için cezbedici bir paket.

OKU:  Bethesda Fallout 76'yı ücretsiz içeriklerle renklendirmek istiyor

Bu tarz indirimler yüksek fiyat etiketine sahip oyunlar için geldiğinde daha avantajlı oluyor çünkü oyunun fiyatı ne kadar yüksekse indirimin miktarı da o kadar artmış oluyor. Fallout 4 GOTY, yüksek fiyatı sebebiyle ülkemizde pek çok oyuncunun ulaşamadığı bir yapımken şu an çok daha iyi bir fiyat etiketiyle alabilmek mümkün. Kampanya 20 Mayıs akşamına kadar geçerli olacak.

Ek içeriklere ihtiyaç duymayan oyuncular oyunun yalın halini de indirimli olarak alabilir. Fallout 4 resmi Steam sayfasına girerek %50 indirimle toplam 66,50 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir